Zapomnij o problemach z matematyką

Martwisz się, czy dasz sobie radę z matematyką w szkole średniej lub na studiach?

Nasze czasy charakteryzuje coś zupełnie wyjątkowego w historii człowieka. Jest to szybkość zmian w rzeczywistości wokół nas. Zmiany dotyczą każdych aspektów naszego życia – technologii, systemów społecznych i politycznych, etyki, gospodarki, muzyki. Życie każdego pokolenia jest radykalnie odmienne od pokolenia poprzedniego.

Wiek XXI będzie także wiekiem zmian w edukacji. Wielki skok technologiczny w dziedzinie informatyki i systematyczna rozbudowa infrastruktury Internetu umożliwił powstanie nowych i skutecznych metod nauki.

Dzięki tym nowym rozwiązaniom, możesz uczyć się już teraz szybciej, ciekawiej i wygodniej niż studenci 20, a nawet 10 lat temu. Wystarczy tylko wyciągnąć po nie rękę.

Dlatego właśnie jesteśmy tutaj. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci:

  • uczyć się w komfortowych warunkach (choćby i w wannie), kiedy jest Ci wygodnie
  • bez stresu pozaliczać egzaminy w pierwszym terminie
  • zrozumieć, jaką wartość i sens ma Twoja praca i wysiłek włożony w matematykę
  • spotkać ludzi takich jak Ty, którzy bardzo cenią Swoją własną edukację

mgr Krystian Karczyński

Założyciel i szef serwisu eTrapez.

Absolwent Matematyki na Politechnice Poznańskiej. Korepetytor matematyki z wieloletnim stażem. Twórca pierwszych Kursów eTrapez, które zdobyły ogromną popularność wśród studentów w całej Polsce.

Krystian jest także autorem artykułów i darmowych materiałów dla studentów na Blogu eTrapez. Uczestniczy w spotkaniach ze studentami na różnych Uczelniach.

Mieszka w Szczecinie. Lubi spacery po lesie, plażowanie i kajaki.

Materiały w mediach:

Jan Rychlewski

Kierownik Działu Marketingu eTrapez.

Student Zarządzania na Akademii Finansów i Biznesu w Warszawie. Certyfikowany specjalista Google Ads oraz Facebook Ads. Większość życia spędza w excel’u oraz photoshop’ie. Z eTrapez związany od 2020 roku.

Janek zajmuje się szeroko pojętym marketingiem w eTrapez, między innymi prowadząc kampanie reklamowe oraz profile firmowe w social media.

Mieszka w Warszawie. Lubi spływy kajakowe, górskie wędrówki i książki publicystyczne.

IMG_5965_inPixio

Kuba Podkalicki

Programista aplikacji Interaktywne Zadanie Domowe. 

Absolwent Astronomii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Programista z zamiłowaniem do matematyki i fizyki. Z eTrapez związany od 2022 roku.

Kuba zajmuje się tworzeniem aplikacji internetowych z wykorzystaniem systemów obliczeń symbolicznych jak Wolfram Language / Mathematica.

Mieszka w Sarzynie. Uwielbia astrofizykę, jazdę na nartach i muzykę.